Sdílet

Tweet

Goodgame Big farm

Goodgame Big farm

Ve chvíli, kdy jsme již dokázali v nějakém byznysu uspět, nás kolikrát láká tento úspěch ještě jednou zopakovat. Výhodou online her, je že nejsme nijak limitováni v našich dalších krocích. Ve chvíli, kdy se již cítíme úspěšní ve své vlastní restauraci, můžeme přijmout výzvu svého strýčka George. Ten přes svůj pokročilý věk není schopen kočírovat chod rodinné farmy. Ta tak již nějakou dobu chátrá a nadešel čas, aby se ji ujal někdo jiný. Strýček se sice nehodlá smířit se svým věkem a tvrdohlavě odmítá příjezd svého nástupce, ale ve chvíli, kdy vystupujete z autobusu, je jasné, že tady to musí vzít do rukou někdo se zápalem pro věc. Co si budeme povídat, farma je v dost zaostalém stavu a pokud budeme chtít pronést „Tohle je naše Big farm“, bude zapotřebí pořádně máknout.

Začátek pro nás nebude nijak snadný. Do této chvíle jsme o zemědělství neměli ani páru a vše se musíme učit od píky. Naštěstí tu je celá řada sousedů, kteří neváhají přispěchat s nějakou tou radou. Tím se dostáváme k výtečně zpracovanému tutoriálu, kde se naučíme ovládat jednotlivé herní prvky. Postavíme si tak první kurník, zasejeme pole a můžeme se těšit na výsledky své práce. Ve chvíli, kdy začínáme sklízet plodiny, nadešel čas navázat obchodní styky. Něco odkoupí na trhu, něco přímo obchodník a s nově nabytým kapitálem se můžeme pustit do rozšiřování své farmy. Přikoupit přilehlé pozemky a rozšířit výrobu je začátek vzestupu po žebříčku. K tomu je potřeba vštípit farmě správný směr.

I když v Big farm není bůhví jak propracovaný strategický prvek, tak do jisté míry můžeme ovlivňovat rychlost svého růstu. Vylepšováním budov na farmě zajišťujeme pohodlí a bezpečí svých zaměstnanců. Ti pokud mají kde složit hlavu ani je nic nerozptyluje, dosahují vyšší produktivity práce. A s tou samozřejmě jdou ruku v ruce i zajímavější zisky. Na těch má podíl i členství v některém z farmářských cechů. Tyto sdružení hráčů společnými silami plní spoustu úkolů, za jejichž zdárné splnění jsou odměňováni zajímavými doplňky. Goodgame Big farm vsází tak jako většina her tohoto studia na interakci hráčů. To podporuje soutěživost a dává hře krom úkolů i další rovinu plnou výzev.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.