Sdílet

Tweet

Goodgame studio

Když se jednoho červnového dne v Hamburgu malý vývojový tým pustil do vytváření své první browserové hry, nikdo ani nemohl tušit, do jakých rozměrů se právě založené Goodgame studio rozroste. V současnosti zaměstnává více jak 400 lidí a při rychlosti s jakou expanduje,lze předpokládat, že do konce roku 2013, bude toto číslo dvojnásobné. Goodgame studio je v současnosti jedna z nejrychleji rozvíjejících se firem zaměřená na herní průmysl. Za jejich úspěchem je nejspíše jejich filozofie dělat jednoduché zábavné hry, pro oddychové chvíle. Těch mají ve svém portfoliu hned deset a každá z nich je přeložena do 24 jazyků, včetně češtiny. Za vlajkovou loď společnosti je nyní považován Goodgame Empire, jenž si za loňský rok odnesl několik prestižních ocenění.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.