Sdílet

Tweet

Tipy & Triky pro hru

Prostor kavárny

Zejména v počátku hraní bude potřeba odhodit stranou nějaké stylové uspořádání a zaměřit se na maximální využití prostoru. K tomu je potřeba vědět podstatnou maličkost, je jedno, kolik máte u stolu židlí, vždy si k němu sedne jen jeden host. Je tedy vhodné stoly obložit zdi a dát k nim jednu židli.

Jak nalákat hosty

Počet hostů je přímo závislý na oblíbenosti kavárny a jejím luxusu. Luxus lze zvýšit nakupováním zařízení a dekorací, jej zvyšující. V počátku je však podstatné zejména zvyšovat oblíbenost. Toho lze dosáhnout jediným způsobem, uspokojit požadavky svých hostů. Ti musí být co nejrychleji obslouženi. Proto je potřeba mít připravené dostatečné rezervy jídel, jenž lze připravovat na třech sporácích. Ideální je tak si rozdělit jednotlivé plotny na rychlé pokrmy a ty na velké množství. Další důležitou složkou kavárny je personál. V začátcích dozajista jeden číšník bohatě stačí obsloužit všechny hosty, ale nebude trvat dlouho a nebude stíhat. A v takovém případě bude host akorát odcházet naštvaný, což znamená snížení oblíbenosti.

Pekárna muffinů

Při dosažení vyššího levelu se nedaleko kavárny objeví „pekárna“ muffinů. Tento stánek slouží jako takové hnízdo neřesti, kde si lze vsadit. V případě výhry se vsazené kavárenské dolary nebo zlaťáčky zdvojnásobí. Při prohře o ně naopak přijdete.

Trh

Trh je místo, kde se můžete stýkat s ostatními hráči, navazovat přátelství, nechat se u někoho zaměstnat či se pouštět do vzájemné spolupráce. Pracovní tabule nabízí inzeráty na práci kuchaře nebo číšníka. Po odpracování dané doby se získává odměna a příslušná zkušenost. Ve vzájemné spolupráci jde o plnění daných úkolů v časovém limitu. Pro každou spolupráci je potřeba jiný počet hráčů. Ke spolupráci se je možné přidat nebo založit svou vlastní. Na trhu lze najít také kolo štěstí. Jím lze točit za zlaťáčky či od vyššího levelu při každém pokročení na vyšší, dostává hráč možnost bezplatného zatočení. Kolo nabízí mnoho zajímavých bonusů od kavárenských dolarů, zkušenosti, zlaťáčky až po speciální přísady.

Kavárenské zlaťáčky

Kavárenské zlaťáčky zastávají ve hře prémiovou měnu, za níž si lze kupovat řadu výhod. Získat je lze na kole štěstí, za plnění spolupráce, při dosažení vyššího levelu, případně si je koupit za reálné peníze. Platit lze pomocí sms zprávy, kreditní kartou, bankovním převodem či využít službu Skrill, Paypal nebo Paysafecard

Sklenička u hostů

Od jistého levelu se v kavárně začnou objevovat hosté se symbolem skleničky nad hlavou. Tito hosté jsou žízniví a je možné je napojit z automatu Frosty. Na daného hosta stačí jen kliknout myší a on si k automatu dojde natočit nápoj.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.