Sdílet

Tweet

Zahraj si Goodgame Café

Plánujete-li vstoupit do světa pohostinství, není nic jednoduššího, než kliknout na Pokračovat na Café. Tím se dostanete k přihlašovací obrazovce, u níž stačí vyplnit email a přihlašovací heslo. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak volte možnost provést Registraci. Ta je naprosto snadná, vystačíte si s pouhým zadáním emailové adresy a přihlašovacího hesla. Poté si již v rychlosti zvolíte a pojmenujete svou postavu a můžete začít budovat svou restauraci v Goodgame Café. K plynulému chodu hry je akorát potřeba mít nainstalovaný aktuální plugin Adobe flash player.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.