Sdílet

Tweet

Goodgame Disco

Goodgame Disco

Stále častěji s oblibou zasedáme k počítači, abychom se zabavili nějakou tou hrou. A stále častěji se zaměřujeme na online hraní. Tato specifická herní odnož má své nesmlouvavé výhody. Nikdy předem nedokážeme odhadnout, co od hry očekávat. Ať jsme sebelepší, nakonec se stejně najde někdo, komu to půjde o ždibet lépe. To poté pořádně utrpí naše ego a třeba dáme přednost něčemu trochu klidnějšímu. Goodgame studio sice své hry konceptuje jakožto online, avšak u simů jde spíše o motivační přínos, než rivalitu. Zdárným příkladem je třeba Goodgame Disco, kde se pouštíme do provozování vlastní diskotéky. A ač nejsme ve městě ani zdaleka jediní, na rozdíl od skutečného života si ty stovky virtuálních diskoték nekonkurují.

Jde spíše o možnost si vzájemně pokecat ať již o nějakém naprosto triviálním tématu či si zhodnotit své kluby. Tím začíná a zároveň i končí interakce mezi hráči. Jde tak hlavně o trochu vyšperkovaný sim, s nimiž jsme se v devadesátých letech tak často a hlavně rádi setkávali. V tomto případě, jak již bylo řečeno, dostáváme do rukou noční klub, chcete-li diskotéku. V počátku disponujeme jen základním vybavením, s nímž musíme nalákat dostatek návštěvníků. K tomu nám může posloužit pozvání nějaké té celebrity. Nic nenabudí lidi tolik, jako zpráva o celebritě, co bude kdesi k vidění. Sice si nemůžeme dovolit nějakou opravdovou star, ale ona i nějaká ta vycházející hvězdička bohatě svůj účel splní. Tak první úkol si lze odškrtnout, máme otevřeno a dokonce dorazili i nějací ti lidé.

Nyní nás čeká ta náročnější část úkolu. Je potřeba lidi zaujmout. Jen tak zůstanou v našem klubu a utratí své těžce vydělané peníze. Jeden drink sem, něco k sezobnutí tady a kasička se nám začíná plnit. Dost vydělaných prostředků spolknou provozní náklady, ale snad zbude dost na další rozvoj. Ten je životně důležitý. Ve chvíli, kdy překročíme jistou oblíbenost, se pro nás začíná stávat podstatným ukazatel luxusu. A začít obměňovat současné vybavení za luxusní verze není nijak laciná záležitost. A to ještě nemluvíme o případném rozšiřování prostor. Zkrátka Goodgame Disco je v mnohém stejně náročný byznys jako opravdová diskotéka. Žádá si naší pozornost a hlavně cílené zásahy vedoucí k pověsti luxusního podniku. A o to jde v první řadě, dostat se až na samotný vrchol hráčského žebříčku.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.