Sdílet

Tweet

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion

Hry byly odjakživa způsob jak se nejen zabavit, ale i zaměstnat svou představivost. Za několik posledních staletí sice došlo k razantní změně představy o slůvku hra, avšak princip zůstává stejný. Jediné, co se mění je způsob, jak k hraní přistupujeme. V dnešní době se stalo fenoménem hrát online na internetu. Podmínky jsou k tomu přímo ideální. Desítky vývojářských studií přišly se svými verzemi oblíbených her, takže je s čeho vybírat. O přízeň hráčů bojuje i Goodgame studio. To se zejména zaměřilo na simulační hry, dostáváme do rukou postavu zastávající nějaké povolání. Můžeme si tak odzkoušet farmaření, provoz diskotéky či jak by jsme si vedli při rozjíždění módního salónu.

Posledně jmenované na nás čeká v Goodgame Fashion. V tento okamžik jsme konečně dali dohromady dostatek prostředků si otevřít v pronajatých prostorách obchodního domu malý plácek k výrobě a prodeji těch nejúchvatnějších modelů. Avšak cesta od píky až na vrchol není nijak snadná a začíná malými krůčky. V tuto chvíli prozatím máme dost omezené zdroje. Musíme si tedy umět poradit, abychom naplnily regály prvním zbožím. To přiláká nějaké ty zákazníky a s nimi snad přijde i stoupající oblíbenost. Jen pokud budeme mít dostatečné renomé, máme možnost začít stoupat vzhůru. Je tedy nutné správně přerozdělit zaměstnance tak, aby stále bylo co nabízet zákazníků.

Samozřejmostí je i dostatek prodavaček, co budou stíhat odbavovat potřeby zákazníků. Jen pokud nakupující odejde spokojen, doporučí nákup dalším a kšefty budou příjemně růst. Postupem času tak budeme moci vyměnit základní vybavení za luxusnější. To již nasměřuje naše snažení tam, kde jsme chtěli hned na počátku být, na samém vrcholu dokonalosti. Goodgame Fashion je v tomto směru příjemnou oddychovkou nabízející vícero směrů vývoje. Je tak jen na našich manažerských dovednostech, kam svůj podnik dovedeme. Zda se stane onou ukázkou luxusu či ho bude čekat zdrcující krach.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.