Sdílet

Tweet

Goodgame Galaxy

Goodgame Galaxy

Moderní doba sebou nese řadu výhod. Hlavně co se zábavy týče, tak jsme se dostali až za hranice představivosti našich předků. To, co se ještě před dvaceti lety zdálo naprosto šílené, je dnes realitou. Zábava příchodem online her ztratila jakékoliv hranice. Dnes můžeme alespoň v tom virtuálním světě být kýmkoliv, případně čímkoliv. Můžeme zamířit do bájného světa i pustého a nebezpečného vesmíru. Do druhého jmenovaného světa nás zavádí např. i Goodgame Galaxy. Tato hra je zasazena do daleké budoucnosti, kdy lidstvo opustilo svou kolébku a vydalo se vstříc hlubokému univerzu. Avšak na to, co v něm naleznou, nejspíše stále nebylo připravené.

Netrvalo totiž dlouho, aby se potvrdila domněnka, že nejsme ve vesmíru sami. A krvelačná rasa Goroxů o nějaké přátelení nemá ani zdaleka zájem. Vypukla velká válka, na jejímž konci skončilo lidstvo téměř zdecimované. Jen s pořádnou dávkou štěstí se nakonec podařilo Goroxy vytlačit do šedé zóny, jíž střeží řada základen. Ty svádějí každodenní bitvy s Goroky, čímž zabraňují propuknutí další ničivé války. Být velitelem takovéto bojové základny uprostřed ničeho není ani zdaleka snadné. To si až příliš dobře uvědomil i velitel právě vyrabované základny. Ta po posledním nájezdu utrpěla těžké škody a sednulo by jí nové velení. Toho se ujímáme ve snaze obnovit výrobní prostředky a obranu základny. Jen tak můžeme opětovně nastartovat výrobu útočných lodí a vydat se ztrestat vlezlé protivníky.

Nekončící boje s Goroxy však nejsou naším největším problémem. Vleklá válka způsobila rozpad současného dělení světa. Ten nyní ovládají tři korporace, mezi nimiž vládne rivalita až nesnášenlivost. Netrvá tak dlouho a dostáváme se i do bojů o suroviny mezi korporacemi. A aby to členění nebylo příliš snadné, tak v korporacích existuje ještě jisté členění do aliancí. Můžeme si tak být jistí nutností odolávat nespočtu útoků a připraveni je vracet. A to jak jako jednotlivec, tak i jako součást domluvené taktiky aliance. Goodgame Galaxy nás zavádí doprostřed vesmírného boje o moc i přežití. Lidstvo je zkrátka nepoučitelné a i na prahu zničující hrozby Goroxů se dokáže efektivně likvidovat navzájem.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.