Sdílet

Tweet

Goodgame Gangster

Goodgame Gangster

Vydat se v dnešní době na tajemnou výpravu není nijak složité. Herní průmysl nám nabízí tolik možností se doslova vyřádit, že snad není v lidských silách je spočítat. Krom klasických her prodávaných na médiích či i dnes přes online downloadery tu máme hry, které si můžeme zahrát přímo v prohlížeči bez jakékoliv nutnosti instalace. Není se tak čemu divit, že popularita těchto her s nárůstem rychlosti internetu začala prudce stoupat. Tohoto nového trendu se chytli i v Goodgame studiu, v jejichž podání se můžeme vydat hned do několika povedených světů. Vybrat si může každý. A je jedno, zda hledá něco oddychového na občasné hraní nebo se chce vrhnout do víru bojů. Přičemž ani nemusíte být kladným hrdinou.

V Goodgame Gangster dostáváte do rukou nepříliš sympatického gaunera, co za sebou nechává spousty přelámaných kostí. Být drobný výtržník a občasný zlodějíček však není to, co by jsme od života očekávali. Naše cíle jsou mnohem výše a proto neváháme ani vteřinu, když přichází pozvání od místního bosse. Ten se právě potýká s nedostatkem schopných lidí a rozhodl se nám dát šanci se stát součástí rodiny. Dostáváme jednoduchý úkol s mizernou odměnou. Avšak jeho zdárné splnění je propustkou k zajímavějším příležitostem. Časem se tak vypracováváme v nebezpečného pistolníka, jehož kmotr posílá na ty nejdelikátnější akce. Tím také radikálně roste obtížnost protivníků, s nimiž je potřeba se utkat.

Nedílnou součástí je tedy vylepšování vlastních schopností, abychom měli šanci. Pro vylepšování lze použít prostředky, které si vyděláme plněním úkolů a vymáháním výpalného. Krom misí tu jsou i mise zaměřené na eliminace konkurenčních rodin. Ty ovládají jednotlivé čtvrti a poražením kmotra rodiny získává danou oblast náš kmotr. Cílem je tak se pozvolna prostřílet až k kmotrovy v prosazování slávy toho svého. Avšak alfou i omegou je spíše interakce s ostatními hráči. Hra nám nabízí možnost krom té virtuální rodiny se stát součástí i té složené s reálných hráčů. Poté dochází k bojům mezi jednotlivými rodinami o umístění v tabulce. Čím mocnější rodina, tím zajímavější jsou totiž bonusy pro jednotlivé hráče. Goodgame Gangster si může každý zahrát zcela zdarma, takže není důvod si tuto originální hru nevyzkoušet.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.