Sdílet

Tweet

Goodgame Jump Jupiter

Goodgame Jump Jupiter

Nechat se inspirovat výtečnou myšlenkou a tu posléze přivést k dokonalosti je nejlepší cesta, jak dosáhnout úspěchu. A obdobnou filozofií se řídí i u Goodgame studia. Ač se to může zdát jako včera, toto studio se do výroby online her pustilo již v roce 2009 a na svém kontě má dnes nejeden úspěšný titul. K těm méně známým se řadí jejich Jump Jupiter. Ten se inspiroval v legendární hře éry osmibitových konzolí, kdy byl Super Mario pojmem. Není snad nikdo, kdo by se s tímto instalatérem nesetkal a neprožil si s ním některé z dobrodružství v klasické skákačce. Mario se nezastavitelně hnal za svou princeznou, aby ji osvobodil od zlého draka. Goodgame Jump Jupiter má trochu prozaičtější cíl.

Do příběhu hry vstupujeme ve chvíli, kdy jsme si vybrali slabou chvilku a dost nešetrně jsme havarovali na povrchu jedné z planet sluneční soustavy. Jupiter je relativně nehostinné místo, kde číhá nejedno nebezpečí. A my jsme odkázáni sami na sebe. K dispozici máme jen omezené zdroje, s nimiž je potřeba dokázat nemožné. Abychom mohli pokračovat ve svém vesmírném dobrodružství je potřeba opravit svou loď. Jenže to se snadněji řekne, než provede. Důležité součástky jsou v tuto chvíli rozmetány po Jupiteru a jeho okolních měsících. Nezbývá tedy nic jiného, než navléknout skafandr a vydal se vstříc tomuto dobrodružství.

Cílem je získat nejen poztrácené komponenty lodi, ale i artefakty, s jejich pomocí si otevíráme finálová kola. Ono celkově je potřeba si pozvolna kola zpřístupňovat dosažením jistého počtu záchytných bodů. Tyto záchytné body zároveň fungují jako místa k vylepšení postavy. Jejich aktivováním získáváme sílu pro lepší skoky, nějaké ty body životů atd. I tak není hračkou projít všemi nástrahami a nějaké ty zbraně se hodí. S nimi následně můžeme likvidovat nevyzpytatelné příšery žijící v těchto nehostinných podmínkách. Zbraně však ke slovu mohou přijít i v závislosti k dalším hráčům. Goodgame Jump Jupiter totiž funguje i jako online svět, kde se hráči mohou vzájemně potkávat. A to poté nevíte, zda můžete očekávat pomoc s postupem či naopak dostanete přihozený nějaký ten klacek pod nohy.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.