Sdílet

Tweet

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

Dnešní doba na nás klade poměrně velké nároky a tak i když si to neustále dáváme jako předsevzetí nakonec končíme doma u počítače, místo toho, abychom si zašli zacvičit. Ono se není čemu divit, komu by se po únavném dnu v práci chtělo ještě trápit tělo v posilovně. Spoustu času tak trávíme brouzdáním po internetu a hraním různých her. Ty nám dovolují se stát kýmkoliv. A to doslovně. V reálném životě by jsme zřejmě úlohu elfa či hobita nezvládli. I když ke spoustě her se neupínáme právě s tohoto důvodu. Vždy tam musí být nějaká ta přidaná hodnota, aby nás hra dokázala udržet. To si za cíl kladli i u Goodgame studia, když přiváděli na svět jejich mafii.

Stát se opravdovým gangsterem by na rozdíl od toho hobita reálné být mohlo, ale přeci jen, na takovéto povolání musí mít člověk žaludek. A právě proto je tak lákavé si to odzkoušet alespoň v tom herním světě. Naše postava prozatím není nijak výjimečná. Drobný grázlík, co právě dostal životní příležitost. Na přijímací pohovor si ho pozval místní boss. Tomu poslední dobu chybí spolehliví lidé ochotni si zašpinit ruce. A jelikož se mu líbíme, dostáváme jednoduchý úkol. Odměna za jeho splnění je nuzná, ovšem je potřeba brát v potaz, že jde teprve o testovací kolečka. S každým dalším zadaným úkolem se dostáváme k zajímavějším příležitostem za zajímavé odměny. Vydělané prostředky posléze reinvestujeme do schopností naší postavy, abychom v tomto tvrdém světě vůbec přežili.

Stupňující se obtížnost soubojů na nás klade stále větší nároky a to tu zatím mluvíme jen o úkolech zadávaných bossem. Pro jeho slávu se můžeme pustit do získávání okolních čtvrtí. V nich vládnou konkurenční bossové, jejich eliminací čtvrť získáme pod naši zprávu. Ovšem prokousat se hordou pobočníků až k bossovi není žádná procházka růžovým sadem. A kdyby nás omrzelo střílení virtuálních postav, máme možnost se kdykoliv připojit k nějaké rodině. Tím nám hned vyvstanou starosti, co s konkurencí tlačící se na naše místo. Goodgame Mafia odměňuje za úspěch zajímavými bonusy, o něž má samozřejmě zájem každá rodina. Dochází tak k nekonečným bitkám o postavení v tabulce a tedy možnost rychleji vylepšovat svou postavu.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.