Sdílet

Tweet

Goodgame Poker

Goodgame Poker

S nástupem rychlého internetu se začínalo čím dál více vývojářských studií zaměřovat na tvorbu online her. Ty jsou vesměs postavené na modelu Free to play. Tedy každý je může začít hrát zcela zdarma a jen pokud bude chtít, může si pořídit nějakou tu extra výhodu za skutečné peníze. Jinak ve hře figuruje hlavní měna, jíž si lze obstarat hraním. Na zvyšujícím se zájmu o online hraní postavilo svůj byznys plán i Goodgame studio. Od počátku zaměřilo své úsilí na zaručené tutovky, které nyní hrají milióny hráčů. Mezi hry, s nimiž nejde šlápnout vedle, se řadí i nejrozšířenější karetní hra, poker.

Tu si můžeme zahrát i v pojetí Goodgame studia. Výhodou je, že nás jednoduchý tutorial provede základy hraní a až pochopíme základní pravidla, můžeme se posunout do vyšší ligy. Hra totiž nabízí všechny známé variace hry. Ze začátku oceníme možnost přisednout ke stolu, zahrát jednu či několik partií a posléze dle libosti hru ukončit. Tím posbíráme nějaké ty zkušenosti, které jsou v této hře velice důležité. Poker je hra statistiky. Podle svých karet, karet na stole a odhadování možností soupeřů nám vychází statistická pravděpodobnost výhry. Podle té následně volíme své sázky. Pokud naše vyhlídky nejsou nijak zvlášť dobré, můžeme karty položit. Pokud se ale cítíme silní v kramflecích, můžeme hrát o vše.

O tom, kterou z variant zvolit rozhoduje dost již zmíněná zkušenost. Až teprve po tisících odehraných partiích získáme jistý cit pro své možnosti. A až si jsme svou hrou dostatečně jistí, tak nám Goodgame Poker nabízí možnost se zúčastnit turnaje. Ty probíhají během celého dne, takže si každý může vybrat čas, jenž mu vyhovuje. Díky tomu, že poker hraje nespočet hráčů po celém světě, tak se člověk nemusí bát, že by nenašel protihráče. Stále je s kým změřit síly. A kdo ví, třeba nakonec zjistíte, že u vás hra pro zábavu přerostla ve vášeň a začnete tuto hru brát mnohem vážněji.

World of tanks

Detailně zpracované tanky období druhé světové války se v rukách hráčů stávají ničivou zbraní zaručující spoustu nefalšované zábavy. World of tanks nabízí více jak 250 pásových vozidel a toto číslo s každou aktualizací roste.

Mahjong zdarma

Mahjong má svůj původ v Číně, kde se odstraňování stejných kamenů těšilo neobvyklé oblibě. Když později došlo k zjednodušení pravidel, tato hra se jak lavina rozšířila do celého světa. Zahrát si mahjong zdarma můžete i vy v mnoha jeho variacích na hrajonline.